TMW esitleb tänavusel Positivus festivalil nelja Eesti artisti | Tallinn Music Week
2-8 Aprill 2018 – Tallinn

TMW esitleb tänavusel Positivus festivalil nelja Eesti artisti

20. kuni 22. juulini toimub Lätis maalilise Salacgrīva mändide all taas Baltimaade suurim muusikafestival  Positivus, kus mitmete rahvusvaheliselt tuntud artistide kõrval astuvad üles ka Eesti muusikud. Tallinn Music Week viib tänavusele festivalile Mick Mooni, Dead Furiese, Mees Inc.’i ja Afro Tallinn Beat Orchestra.

Nooruke Soundcloudi-räppar, laulja ja produtsent Mick Moon on tänaseks andnud välja juba kaks albumit („Palm Trees On The Moon” ja „The Most”), mille moodsas träpimustris on tajuda ka tema Dominikaani juuri. Kõrvalt tegeleb ta veel modellinduse, reklaaminduse, näitlemise ja kirjutamisega.

 

Dead Furies loodi paar aastat tagasi vokalist ja kitarrist Ardo, bassist Roberti ja trummar Eriku poolt, kelle kõigi perekonnanimed on Fury. Nagu nende esikalbumi „No Talkin’ All Action” nimigi vihjab, on see The Stooges’i ja AC/DC sohilapse moega rokkbänd algusest peale täiskäigul põrutanud ega plaani niipea peatuda.

 

Mees Inc. teeb alternatiivset popmuusikat, mis ei karda olla magus, vahetu ja isegi klišeelik. Mees Inc.’ile on viidatud ka kui 100% tõupuhtale Eesti indiele, mille muusika voolab lõdvalt instrumendilt instrumendile.  Juunis annavad nad välja debüütalbumi „Margus”.

Afro Tallinn Beat Orchestra on multikultuurne segu trompeti, saksofoni, kitarride, klahvide, vokaalide, trummide, tantsu, värvide ja muusika improviseerijatega. Kui lähtepunktiks oli austusavaldus Fela Kuti ja afrobeati pärandile. siis nüüdseks keskendutakse päikeselise laenguga originaalloomingule.

TMW esitletavad Eesti artistid astuvad üles Positivuse lavadel Svētki ja Other. Eesti artistidest esinevad tänavusel Positivusel ka Frankie Animal ja NOËP. Rahvusvahelistest artistidest saab festivalil kuulda teiste seas Nick Cave’i, Prodigyt jpt.

Tutvu festivali kava ja artistidega SIIN

Positivus 2018 piletid ja passid on müügil Piletilevi internetipoes ja müügipunktides.